Hotel Perła Leœna Nadarzyn Supersized - Full Screen Background Slideshow jQuery Plugin
       
 

Rezerwacja od 110 zł

Rezerwacja od 130 zł

Rezerwacja od 180 zł


Certyfikat - zobacz więcej ...Rekomendacje - zobacz więcej ...

Ośrodek

PERŁA LEŚNA to ośrodek o standardzie hotelu **.


Znajdujemy się w Nadarzynie w odległości 25 km od Dworca Centralnego w Warszawie i  16 km od portu lotniczego Okęcie, w bliskim sąsiedztwie Centrum ekspozycyjno-targowego  PTAK WarsawExpo (5 km), Centrum Mody Nadarzyn (5 km) oraz hurtowni w Wólce Kosowskiej  (7 km).

Jesteśmy bardzo dobrze skomunikowani z trzema trasami: Autostradą A2, Drogą Krajową S7 i S8.

Atrakcyjne położenie obiektu na terenie 15 hektarowego, ogrodzonego kompleksu leśnego sprzyja wypoczynkowi, rozrywce a także nauce i pracy oraz stwarza ogromne możliwości organizacji imprez plenerowych, co urozmaica czas pobytu grupom zorganizowanym jak i klientom indywidualnym.                     Dzięki tak uroczemu otoczeniu pobyt u nas to także możliwość odpoczynku od zgiełku miasta i codzienności.


Obsługę gastronomiczną zapewnia restauracja, drink bar oraz zlokalizowany w podziemiach klub, który świetnie sprawdza się podczas organizacji imprez firmowych i prywatnych. Na ogrodzonym i chronionym terenie wokół obiektu znajduje się: boisko do siatkówki, grill ogrodowy, miejsce na ognisko, parking dla samochodów osobowych i autokarów.

Organizujemy:
 -  
Szkolenia
 -   Konferencje
 -   Bankiety
 -   Wesela
 -   Pikniki, grille, ogniska
 -   Imprezy okolicznościowe
 -   Spotkania integracyjne
 -   Zabawy plenerowe


Nasz kompleks to idealne miejsce do organizacji kameralnych uroczystości, skutecznego team buildingu czy firmowego pikniku.

Naszym mottem jest: "Natura, Komfort, Bezpieczeństwo". Raz przyjedziesz, zawsze będziesz wracał. Serdecznie zapraszamy