Opty – strona główna

Dlaczego warto wybrać hotel w Nadarzynie Perła Leśna?

Znajdujący się w niewielkiej miejscowości Nadarzyn hotel Perła Leśna to doskonałe miejsce zarówno na krótki, weekendowy wypad, jak i dłuższy pobyt prywatny lub służbowy. Hotel ma niezwykłą przewagę nad innymi miejscami w postaci otaczających placówkę ogromnych połaci lasu, w których możesz poczuć się wręcz jak na innej planecie – zaznasz tu ciszy i spokoju, jakich próżno szukać wśród miejskiego zgiełku. Oprócz zacisza, jakiego może Ci brakować na co dzień, możesz tutaj spędzić niezapomniane chwile w towarzystwie najdroższych Ci osób podczas romantycznego weekendu we dwoje, wesela, chrzcin lub innych okazji, które warto spędzić z najbliższymi.

Oferujemy przestronne sale konferencyjne oraz balowe, pokoje jedno- i dwuosobowe oraz pokoje rodzinne typu STUDIO, w których możesz zakwaterować wygodnie wszystkich razem, jeśli tylko będziecie mieli takie życzenie. Mamy także atrakcyjną ofertę cateringową, która wyjdzie naprzeciw nawet najbardziej złożonym oczekiwaniom. Posiadamy także własną restaurację, do której zapraszamy nie tylko gości hotelowych, lecz wszystkich poszukujących miłego, spokojnego miejsca, w którym można zjeść pyszny, sycący posiłek w dobrej cenie.

Tanie noclegi w Raszynie, Pruszkowie, Jankach, Nadarzynie? Zapraszamy!

Przeglądając oferty licznych hoteli, łatwo dojść do wniosku, że ceny nie sprzyjają każdemu, kto chciałby w nich zanocować. Zupełnie inaczej jest u nas, a wszystko dzięki cenom, które nie są wygórowane, a w ramach których możesz liczyć na szereg udogodnień. Proponujemy atrakcyjne pakiety noclegowe, dzięki którym możesz m.in. zapewnić sobie pełny pakiet wyżywienia w cenie noclegu, uzyskać niższą cenę za dobę, jeśli zdecydujesz się na dłuższy pobyt.

Przyjęcia okolicznościowe w fajnym hotelu koło Warszawy

Poszukujesz miejsca, do którego możesz wygodnie dojechać z centrum? To świetnie się składa, gdyż Perła Leśna w Nadarzynie w pełni wychodzi naprzeciw tym wymaganiom. Do naszego pensjonatu dostaniesz się już w ciągu 15 minut z samego serca miasta, a z Ptak Warsaw Expo dojedziesz nawet w 5 minut. Jest to dużym ułatwieniem, dzięki któremu wszyscy, których pragniesz zaprosić, nie będą się stresowali problemami z dojazdem, lecz już po kilkunastu minutach będą mogli razem z Tobą cieszyć się spotkaniem na miejscu. Nasza restauracja to idealne miejsce na zorganizowanie wesela w okolicach Warszawy, a także chrzcin, rocznic, imprez integracyjnych i wielu innych uroczystości o najróżniejszym charakterze. Staramy się przy tym jak najbardziej przejąć obowiązki organizacyjne tak, by oszczędzić Ci stresu związanego z przygotowaniami.

Perła Leśna to miejsce ukryte wśród obszernych połaci sosnowego lasu, w którym zaznasz upragnionej ciszy i spokoju i zrelaksujesz się wśród kojącej zieleni. Jest to pensjonat godny uwagi przy każdej okazji, dlatego też w poszukiwaniu najlepszego miejsca koniecznie do nas zajrzyj!