Szalona impreza klubowa Szalona impreza klubowa

 

Imprezy klubowe to doskonała okazja do tego, aby świetnie spędzić czas w gronie swoich współpracowników oraz przyjaciół podczas weekendowego wypadu. W Perle Leśnej umożliwiamy zorganizowanie zabawy o różnych charakterze, gdzie każdy będzie się doskonale bawił.

Spotkania integracyjne to świetny sposób na poznanie swoich współpracowników w bardziej sprzyjającej atmosferze. To również niepowtarzalna okazja do spędzenia czasu poza miejscem pracy, co w dłuższej perspektywie wpłynie na poprawę relacji i umili wspólną pracę w biurze.

Jaką imprezę można zorganizować w naszym klubie?

Nasza sala klubowa w Perle Leśnej to idealne miejsce do zorganizowania ciekawej i udanej imprezy zarówno dla bliskich przyjaciół, znajomych czy współpracowników z firmy. Dla naszych Gości udostępniamy klimatyczne wnętrze, które jesteśmy w stanie dostosować do charakteru imprezy. W zależności od tego czy preferujesz bardziej kameralne spotkanie przy drinku czy wolisz bawić się do białego rana – u nas zawsze dobrze spędzisz czas.

Nasz klub został podzielony na kilka stref, dzięki czemu każdy uczestnik np. zorganizowanej u nas imprezy integracyjnej pod Warszawą będzie mógł spędzić wieczór w swoim stylu. Do dyspozycji Gości pozostawiamy stół bilardowy, tarczę do gry darta, a także stół z piłkarzykami. Oprócz tego na specjalne życzenie zapewniamy DJ-a, do którego muzyki będzie można potańczyć ze znajomymi. Chętni mogą wziąć udział w turnieju karaoke lub imprezie tematycznej.

W naszym klubie znajduje się również dobrze zaopatrzony drink bar z profesjonalną obsługą. Koktajle serwowane przez naszego barmana z pewnością umilą wspólną zabawę.

Impreza klubowa dla pracowników i nie tylko!

Impreza klubowa to doskonały sposób na zintegrowanie swojego zespołu pracowników. Wieczorne spotkanie przy muzyce to świetna okazja do tego, aby poznać kolegów z biura z zupełnie innej strony. Dla naszych Gości przygotowujemy tematyczne imprezy lub udostępniamy cały lokal tylko dla nich.

Klub hotelowy jest również dostępny dla pozostałych Gości. Wieczór spędzony przy słuchaniu dobrej muzyki w najlepszym towarzystwie na pewno będzie należał do udanych. Proponujemy organizację wieczorów kawalerskich i panieńskich oraz imprez urodzinowych. Wraz z naszym zespołem zadbamy o najwyższy komfort wszystkich uczestników imprezy klubowej.

Wyszalej się na imprezie w Nadarzynie

Hotel Perła Leśna położony jest w niewielkiej odległości od centrum Warszawy, dzięki czemu stanowi doskonałą bazę na weekendowy wypad poza miasto. Impreza integracyjna lub spotkanie z przyjaciółmi w otoczeniu lasu to idealna sceneria sprzyjająca odpoczynkowi, a także zacieśnianiu więzów między uczestnikami wyjazdu.

Imprezy organizowane w naszej strefie klubowej to gwarancja udanej zabawy i niezapomniane przeżycie. Opierając się na wieloletnim doświadczeniu aranżujemy spotkania kameralne, jak i głośne imprezy dla większej grupy.

DojazdDojazd TelefonZadzwoń RezerwujRezerwuj