Komunie pod Warszawą Komunie pod Warszawą

 

Komunia Święta to niezwykle ważne wydarzenie w życiu każdego dziecka i jego rodziny. Częścią tego niezapomnianego dnia jest również przycięcie komunijne dla najbliższej rodziny i przyjaciół, gdzie wszyscy wspólnie mogą celebrować przyjęcie sakramentu przez młodego człowieka. Niezależnie od tego czy pragniemy zaprosić komunijnych gości na obiad po ceremonii, czy spędzić czas na świeżym powietrzu, nasz hotel pod Warszawą Perła Leśna będzie idealnym rozwiązaniem.

Przyjęcia rodzinne pod Warszawą

Perła Leśna znajduje się zaledwie 25 kilometrów od centrum stolicy, dzięki czemu stanowi doskonałe miejsce na zorganizowanie przyjęcia okolicznościowego pod Warszawą. Idealna lokalizacja, a także bliskość lasu i natury sprawi, że ten wyjątkowy dzień spędzony w klimatycznym miejscu, z pewnością pozostanie niezapomniany.

Przyjęcie komunijne spędzone na świeżym powietrzu to idealny pomysł na rodzinne świętowanie tego ważnego dnia. Nasze indywidualne podejście do każdego Gościa pozwoli poczuć się każdemu wyjątkowo, a profesjonalna obsługa zapewni maksymalny komfort podczas pobytu. Do użytku Gości udostępniamy salę do przyjęć, ogrody oraz miejsce do organizacji rodzinnego pikniku przy ognisku.

Gościom, którzy podróżują z daleka proponujemy komfortowy nocleg w naszym hotelu.

Komunie w Nadarzynie? Wypraw u nas przyjęcie!

W Perle Leśnej oferujemy organizację przyjęcia komunijnego w sali restauracyjnej lub w formie pikniku na świeżym powietrzu. Naszym Gościom proponujemy specjalnie przygotowane menu na tę okazję, składające się z tradycyjnych polskich dań. Zapewniamy również poczęstunek w formie kawy i deseru, a także udostępniamy aż 15 hekatarów terenów zielonych, idealnych na rodzinny spacer po naszych ogrodach.

Proponujemy również organizację komunii pod Warszawą w formie pikniku połączonego z ogniskiem. Goście Perły Leśnej mogą skorzystać ze specjalnie przygotowanego paleniska, a także zadaszonej altany, która pomieści wszystkich uczestników przyjęcia. Wspólne świętowanie przyjęcia sakramentu Komunii Świętej przez dziecko w otoczeniu natury, będzie miłym wspomnieniem i doskonałą okazją do tego, aby zachęcić wszystkich do wspólnych gier plenerowych.

Pikniki rodzinne – Janki, Pruszków, Wólka Kosowska

Bliskie sąsiedztwo lasów pod Warszawą sprzyja organizacji pikników rodzinnych, które są doskonałą okazją do zacieśnienia więzi i poprawienia relacji z bliskimi. Piknik to także świetna alternatywa do świętowania ważnych wydarzeń z życia, poprzez aktywne spędzanie czasu. Tereny zielone w Nadarzynie to idealne miejsce do organizacji wydarzeń tego typu. 

W Perle Leśnej podchodzimy do każdego Gościa indywidualnie, wychodząc naprzeciw wszystkim oczekiwaniom. Organizując przyjęcie komunijne w Nadarzynie dbamy również o zapewnienie maksymalnego komfortu podczas tego wyjątkowego dnia, zapewniając wszystkim uczestnikom wydarzenia dobre jedzenie oraz mnóstwo atrakcji.

DojazdDojazd TelefonZadzwoń RezerwujRezerwuj