Ośrodek szkoleniowy w Nadarzynie Ośrodek szkoleniowy w Nadarzynie

 

Organizacja szkolenia, konferencji czy prezentacji nowego produktu sprzedażowego wymaga odpowiedniej oprawy wizualnej oraz miejsca, gdzie wszyscy uczestnicy i zaproszeni klienci poczują się komfortowo. Dlatego też wychodzimy na przeciw wymaganiom, udostępniając naszym Gościom hotelowym nowoczesne sale szkoleniowe. Hotel w Nadarzynie Perła Leśna to doskonałe miejsce na organizację tego typu wydarzeń.

Sale szkoleniowe pod Warszawą dopasowane do Twoich potrzeb

W Perle Leśnej dysponujemy aż trzema, zróżnicowanymi pod względem wielkości, komfortowymi salami, w których bez obaw zorganizujesz szkolenie pod Warszawą, konferencje dla współpracowników oraz prezentacje produktu. Zespół naszych pracowników wychodzi naprzeciw oczekiwaniom, zmieniając aranżację sal i dopasowując ustawienie stołów do potrzeb Gości. Dbamy również o najwyższy komfort usług i chętnie pomożemy w procesie organizacji tak, aby wydarzenie było udane.

Każda sala konferencyjna w Perle Leśnej posiada dostęp do światła dziennego, a także nowoczesny sprzęt audiowizualny, dzięki czemu prowadzący bez obaw wygłosi prezentacje i przedstawi swoją ofertę potencjalnemu klientowi. Nasze sale szkoleniowe zostały wyposażone w niezawodne projektory multimedialne i duże ekrany. Dodatkowo każdy z uczestników szkolenia czy konferenzjima możliwość skorzystania z bezpłatnej sieci WI-FI.

W Perle Leśnej udostępniamy również jedną dużą salę w ustawieniu kinowym, w której zmieści się aż 60 osób. Naszym Gościom oferujemy także możliwość wynajęcia sali konferencyjnej na godziny, w przypadku krótkiego spotkania lub prezentacji produktu.

Hotel Perła Leśna proponuje Gościom konferencji i szkolenia późniejszy poczęstunek w naszej restauracji, gdzie serwowane są dania tradycyjnej kuchni polskiej, jak i międzynarodowej. Dla uczestników udostępniamy również dobrze wyposażony drink bar.

Eventy, prezentacje, konferencje pod Warszawą

Organizacja eventu lub konferencji pod Warszawą jest coraz bardziej popularnym rozwiązaniem dla przedsiębiorców i właścicieli firm zatrudniających dużą liczbę osób. W Perle Leśnej, położonej w bliskiej odległości od centrum Warszawy, a także w sąsiedztwie Ptak Warsaw Expo, pomagamy w organizacji konferencji lub prezentacji na najwyższym poziomie. Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu, a także profesjonalnym sprzęcie gwarantujemy, iż wydarzenie odniesienie sukces.

Świetna lokalizacja gwarancją udanego wydarzenia

Popularność organizacji konferencji pod Warszawą sprawia, że na takie rozwiązanie decyduje się coraz więcej firmy. Łatwy dojazd do Perły Leśnej, a także miła i spokojna atmosfera wydarzenia w pięknej, leśnej scenerii sprawi, że każdy event będzie należał do udanych. Dodatkowym atutem organizacji prezentacji w naszym hotelu jest fakt, że każdy gość dostanie się na miejsce w niespełna kilka minut.

Dla Gości konferencji w Nadarzynie w Perle Leśnej podróżujących z daleka zapewniamy komfortowe pokoje jedno lub dwuosobowe z dostępem do niezbędnych wygód. Na terenie hotelu znajduje się również piękny ogród oraz altana, w której można zorganizować wspólną integrację w przypadku szkolenia czy konferencji firmowej.

DojazdDojazd TelefonZadzwoń RezerwujRezerwuj