Wesoły piknik rodzinny Wesoły piknik rodzinny

 

Pikniki rodzinne to coraz bardziej popularna forma spędzania wolnego czasu w weekendy. W samej Warszawie trudno znaleźć kameralne, a jednocześnie udane wydarzenia, dlatego proponujemy organizację pikniku w klimatycznej atmosferze w Perle Leśnej. Do dyspozycji uczestników pikniku pozostawiamy aż 15 hektarów terenów zielonych i gwarantujemy niezwykłe atrakcje zarówno dla dorosłych, jak i dzieci.

Atrakcje na piknikach rodzinnych

Zorganizowanie pikniku rodzinnego wiąże się z koniecznością zapewnienia atrakcji wszystkim uczestnikom. W Perle Leśnej proponujemy organizację pikniku w malowniczej scenerii w pobliżu lasu. Podczas wydarzenia udostępniamy ogromną, zadaszoną altanę, która pomieści 100 uczestników wydarzenia. W przypadku niepogody altanę można zamknąć, przenosząc piknik do klimatycznego wnętrza.

Na terenie hotelu Perła Leśna znajduje się również miejsce na rozpalenie ogniska biesiadnego, gdzie zarówno w ciągu dnia, jak i wieczorową porą można smażyć kiełbaski. Organizując piknik w Nadarzynie zapewniamy również dostęp do sporej wielkości strefy grillowej, a także ciepły i smaczny catering przygotowany przez naszą restaurację pod Warszawą. Potrawy dostosowujemy do charakteru i tematu wydarzenia, podchodząc do każdego klienta indywidualnie.

Niedaleko Perły Leśnej mieści się Muzeum Motoryzacji i Techniki w Otrębusach oraz stadnina koni w Kaniach Helenowskich. Natomiast w bezpośrednim sąsiedztwie naszego hotelu znajduje się Gminny Ośrodek Sportu w Nadarzynie, stanowiący doskonałą atrakcję podczas pikników rodzinnych. Uczestnicy bez problemu mogą korzystać z bogatej infrastruktury sportowej w postaci boisk do piłki nożnej i siatkówki plażowej, a także bieżni.

Pikniki rodzinne pod Warszawą

Piknik rodzinny to doskonała okazja do zacieśnienia więzów pomiędzy bliskimi i przyjaciółmi, a także odnowienia starszych relacji i kontaktu z dawnymi znajomymi. Piknik to także możliwość poznania nowych osób, stąd też nieustannie rosnąca popularność tego typu wydarzeń.

Proponujemy organizację pikniku rodzinnego w Nadarzynie w cudownej atmosferze na świeżym powietrzu, z daleka od miejskiego zgiełku. W Perle Leśnej każdy z uczestników odpocznie od codziennych obowiązków, a dzięki miejscowym atrakcjom spędzi miło czas. Nasz hotel położony jest w tuż przy lesie, a tereny zielone zostały zaprojektowane tak, aby móc bez przeszkód spacerować po urokliwym ogrodzie. Cisza, spokój, a także możliwość spędzenia czasu ze swoją rodziną sprawi, że dzień pikniku z pewnością będzie należał do udanych.

Zorganizuj własne wydarzenie w Nadarzynie

Perła Leśna znajduje się zaledwie 15 minut drogi od Warszawy oraz lotnika Chopina, dzięki czemu organizacja pikniku rodzinnego w Nadarzynie jest doskonałym pomysłem. Do dyspozycji wszystkich odwiedzających pozostawiamy bezpłatny parking z mnóstwem miejsc parkingowych. Oprócz tego chętnie pomożemy we wszystkich przygotowaniach, zapewniając catering oraz atrakcje. Dlatego jeśli zastanawiasz się nad organizacją pikniku rodzinnego pod Warszawą – oferujemy zielone tereny w pobliżu lasu w Nadarzynie jako miejsce idealne.

DojazdDojazd TelefonZadzwoń RezerwujRezerwuj